Porzellan Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1592080
11082
298
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm 1592094
11083
298
Zsolnay búzavirág mintás mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1592145
11084
298
2200
Zsolnay búzavirág mintás kis kaspó,kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm, d:12 cm 1592211
11085
298
Zsolnay őrködő kakas és a tyúkok, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, m:19 cm, h:19 cm 1592260
11086
298
Zsolnay búzavirág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
1592296
11087
298
3800
Zsolnay fekvő bölény, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 20,5 cm, m: 11 cm 1593286
11088
298
Zsolnay faágakat gyűjtő kisfiú, kézzel festett, jelzett (tercia), hibátlan, m:15 cm 1593348
11089
298
1592939
11090
298
Zsolnay pillangó mintás mokkás csésze fedővel, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1592955
11091
298
Zsolnay pillangó mintás kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:12,5 cm, m:6,5 cm 1566135
11092
298
Hollóházi kobaltkék porcelán süteményes tál + 6 db tálka, jelzett, d: 11 cm, 22x13 cm
1595143
11093
298
Kis Hollóházi tétel: 3 db tányér ill. tálka, d: 15 ill. 8 cm + hamutartó pipatömővel, 13,5×8×2 cm, matricásak, jelzettek, kis kopásokkal
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF