Porzellan

Zahl der Lose: 70

Zsolnay dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:8,5 cm
11070.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Zsolnay kékmázas porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
11071.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay salátalevelet rágcsáló nyuszi, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 7 cm
11072.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay kacsa pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm
11073.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm
11074.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10×10 cm
11075.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12 cm
11076.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás ékszeres dobozka, kézzel festett jelzett, hibátlan, 7,5×7,5 cm
11077.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay virág mintás kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm, d:12 cm
11078.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x12,5 cm
11079.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay Pompadour mintás tál, matricás, jelzett, hibátlan, 22,5×22,5 cm
11080.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay szőlő mintás fedeles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm
11081.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF