Porzellan Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1594196
11070
298
Zsolnay dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:8,5 cm 1594177
11071
298
Zsolnay kékmázas porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
1594151
11072
298
Zsolnay salátalevelet rágcsáló nyuszi, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 7 cm
1594210
11073
298
Zsolnay kacsa pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm
1594133
11074
298
Zsolnay búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm 1594122
11075
298
Zsolnay pillangó mintás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10×10 cm 1594203
11076
298
Zsolnay búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12 cm 1591407
11077
298
Zsolnay pillangó mintás ékszeres dobozka, kézzel festett jelzett, hibátlan, 7,5×7,5 cm 1591341
11078
298
Zsolnay virág mintás kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm, d:12 cm 1591327
11079
298
Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x12,5 cm
1592045
11080
298
Zsolnay Pompadour mintás tál, matricás, jelzett, hibátlan, 22,5×22,5 cm 1592051
11081
298
Zsolnay szőlő mintás fedeles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF