Porzellan Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1268720
11058
298
28000
1593585
11059
298
Herendi Apponyi mintás tálka ( 2db), fogpiszkálótartó, kézzel festett, kopott, jelzett, összesen: 3 db, h:8-9 cm
1591796
11060
298
28000
Herendi Viktória mintás, tányér, áttört díszítéses kézzel festett, jelzett, hibátlan, 23,5 cm
1591761
11061
298
24000
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19 cm, d:15 cm 1591782
11062
298
60000
Herendi Viktória mintás mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1591790
11063
298
28000
Herendi madár mintás aprósüteményes készlet, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan
1591438
11064
298
Herendi Hófehérke, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 13,5 cm 1591515
11065
298
Herendi lovacskázó kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9,5 cm 1572170
11066
298
Zsolnay pillangómintás porcelán kis váza, kézzel festett, jelzett, máz alatti repedésekkel, m: 11,5 cm 1594863
11067
298
Zsolnay virágmintás porcelán süteményes készlet, 6 db kis + 1 nagy tányér, máz alatti repedésekkel, jelzett, d: 17,5 és 28 cm
1594213
11068
298
Zsolnay mokkás csésze és alj, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan 1593999
11069
298
Zsolnay pillangó mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF