Porzellan

Zahl der Lose: 70

Ens rózsás bonbonier, kézzel festett, apró lepattanásokkal, jelzett, 17×11 cm
11106.

Rufpreis:
1 800 HUF

Wood & Sons Ascot tál, részben kézzel festett, jelzett, kopott, d:25,5 cm
11107.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bavaria teáscsésze és alj, süteményes tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:19,5 cm
11108.

Rufpreis:
1 200 HUF

11109.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Wallendorf Echt Kobalt tál, jelzett, hibátlan, d: 27 cm
11110.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bavaria Johann Seltmann teás csésze és alj, süteményes tányér, matricás, jelzett, hibátlan d: 19 cm
11111.

Rufpreis:
1 400 HUF
17

Arpo kislány libákkal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm, h:17 cm
11112.

Rufpreis:
1 200 HUF

Metzler & Ortloff kisfiú a libával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm
11113.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wallendorf játszó puttó kecskével, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm
11114.

Rufpreis:
12 000 HUF

Martinroda német porcelán váza, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 16 cm
11115.

Rufpreis:
1 600 HUF

"Szindbád a tengerész", Rosenthal porcelán fali dísztál, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 16,5 cm
11116.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wallendorf  akt őzikével, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 / Wallendorf girl with deer, perfect condition
11117.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF