Porzellan Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1596521
11106
298
Ens rózsás bonbonier, kézzel festett, apró lepattanásokkal, jelzett, 17×11 cm
1528168
11107
298
Wood & Sons Ascot tál, részben kézzel festett, jelzett, kopott, d:25,5 cm
1594559
11108
298
Bavaria teáscsésze és alj, süteményes tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:19,5 cm 1460499
11109
298
1594281
11110
298
Wallendorf Echt Kobalt tál, jelzett, hibátlan, d: 27 cm 1594276
11111
298
Bavaria Johann Seltmann teás csésze és alj, süteményes tányér, matricás, jelzett, hibátlan d: 19 cm 1591349
11112
298
Arpo kislány libákkal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm, h:17 cm 1591518
11113
298
Metzler & Ortloff kisfiú a libával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm 1592066
11114
298
Wallendorf játszó puttó kecskével, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm
1593584
11115
298
Martinroda német porcelán váza, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 16 cm
1592316
11116
298
"Szindbád a tengerész", Rosenthal porcelán fali dísztál, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 16,5 cm 1592984
11117
298
Wallendorf akt őzikével, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 / Wallendorf girl with deer, perfect condition
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF