Kortárs képzőművészet műanyag kártyákon. Az Állami Nyomda Rt. alkalmi sorozata. Többek közt El Kazovszkij, Fehér László, Rozsda Endre műveivel, 12 db kártyával.
Vegyes művészeti katalógusok, 4 db: Az 1913-14 évi Téli Kiállítás képes tárgymutatója. Budapest, 1914, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kiadói illusztrált papírkötés, hiányos gerinccel, szakadt borítóval, számos fekete-fehér fotóval, reklámokkal. Török Jenő, Meitner László, Kéz Kornis József együttes kiállítása. Alkotás-művészház. Bp., 1924. Kunossy Grafikai Müintézet Rt.-ny. Kiadói papírkötés, a borítója szakadt, az elülső borító elvált a könyvtől. Tavaszi kiállítás tárgymutatója. Bp., 1927, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat., Athenaeum-ny. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, a könyv gerince részben elvált a borítótól. I. Magyar Képzőművészeti kiállítás. Bp., 1950, Szikra-ny. Kiadói papírkötés.
Barcsay Jenő: Anatomie für Künstler. Bp., 1967, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel, foltos lapokkal, német nyelven./ Linen-binding, with worn cover, and little bit damaged spine, and spotty pages, in German language.