Bánszky Pál: A képzőművészet vadvirágai. The wild flowers of Fine Arts. 100 népművészeti és naiv szemléletű magyar alkotó. 100 Hungarian Artists of Popular and Naive Approach. Budapest, 1997, Szerzői kiadás. Kiadói kemény papírkötés, magyar és angol nyelven. A szerző által dedikált. / Paperbinding, in hungarian and english language. The author dedicated.
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége.Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, kissé laza fűzéssel, de egyébként jó állapoban.
Arany János elbeszélő költeményei II. kötet. Bp., 1883, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapszélekkel,kissé viseltes állapotban, kissé sérült gerinccel, kissé fotlos borítóval, a hátsó szennylapot és az előzéklapot összeragasztották.