Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 168
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1578843
15401
296
Books: Architecture, Art
Sághy Gyula: Házsongárdi rekviem. Norvégia, Anirén Magánkiadó. 4073. számozott kiadás. Kiadói kartonált kötés, sok színes fotóval illusztrált, szép állapotban. 1579203
15402
296
Books: Architecture, Art
Rapcsányi László (szerk.), Merk Zsuzsa: ... éltem, és művész voltam - Telcs Ede visszaemlékezései és útinaplói. Bp., 2012. Türr István Múzeum 1578894
15403
296
Books: Architecture, Art
1579228
15404
296
Books: Architecture, Art
Dr. Juhász Árpád-Dr. Gál Éva: A budai hegyvidék. Bp., é.n. Képzőművészeti. 1579207
15405
296
5500
Books: Architecture, Art
Vukov Konstantin: Ablakok. Bp., 2005. 6B Építész Bt.
1577960
15406
296
Books: Architecture, Art
Vance Kirkland festőművész. Szerk.: Fitz Péter. Bp., 1997, BTM. Papírkötésben, jó állapotban.
1329137
15407
296
Books: Architecture, Art
1580789
15408
296
Books: Architecture, Art
3 db építészet témájú könyv, az Architektúra sorozatból: Major Máté: Goldfinger Ernő. Bp., 1973, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. Major Máté: Vágó Péter. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. Máté Pál: Richard Neutra. Bp., 1970, Akadémiai Kiadó, Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
990532
15409
296
Books: Architecture, Art
1580674
15410
296
Books: Architecture, Art
6 db képzőművészeti könyv és folyóirat: Nagy Imre: Ahogy Csíkba megérkeztem... Üvegművészet, Herbert Read: A modern szobrászat. Művészet folyóirat 1967. február, május, július számai. 1577116
15411
296
Books: Architecture, Art
Vegyes könyvtétel, 3 db: Borsos Miklós: Visszanéztem félutamból. Borsos Miklós rajzaival. Bp., 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Borsos Miklós: A Toronyból. Borsos Miklós rajzaival. Bp., 1979, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. B. Kéry Ilona: Kertem. Borsos Miklós rajzaival. Bp., 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban.
1445354
15412
296
Books: Architecture, Art
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF