Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 168

Lélek és Forma. Magyar művészet 1896-1914. Bp., 1986, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes illusztrációkkal.
15449.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sculptura Hungarica. Mai magyar szobrászat. Szerk.: Szántó Tibor. Bp., 1970, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15450.

Rufpreis:
1 000 HUF

Marta Mannová: Így hímezzünk. Pozsony, 1975, Práca-Roh Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15451.

Rufpreis:
1 000 HUF

Orbán Dezső festőművész (Ausztrália) gyűjteményes kiállítása. Bp., 1984, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
15452.

Rufpreis:
1 000 HUF

Korniss Dezső kiállítása. Bp., 1980, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
15453.

Rufpreis:
5 000 HUF

Művész és mecénás. Kiállítás a Fruchter-gyűjtemény Czóbel képeiből a művész születésének 100. évfordulóján. Szerk.: Éri Gyöngyi, Szatmári Gizella. Bp., 1983, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés. Czóbel Béla kiállítási katalógus.
15454.

Rufpreis:
1 000 HUF

F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Angolból átdolgozta: Halász Gyula. Budapest, é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkiadóvállalata, 164 p. Kiadói kissé kopottas aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé foltos lapszélekkel, fekete-fehér fotókkal, és egy térképekkel illusztrálva.
15455.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herberts, Kurt: Wände und Wandbild. Stuttgart, 1953, Verlag Stähle & Friedel. Kissé megviselt vászonkötésben.
15456.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jakimowicz, Irena: Współczesna grafika polska. Varsó, 1975, Arkady. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15457.

Rufpreis:
1 200 HUF

Schmidt, Eva Maria: Der große Altar zu Pergamon. Leipzig, [1961], Seemann Verlag. Vászonkötésben, jó állapotban.
15458.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jaxtheimer, Bodo W.: Knaurs Mal- und Zeichenbuch. Zürich, 1961, Th. Knaur. Vászonkötésben, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
15459.

Rufpreis:
1 200 HUF

Arsen Pohribny, Stefan Tkác: Naivní Umení v. Ceskoslovensku. Praha, 1967, Nakladatelství Ceskosloveskych Vytvarnych Umelcu. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírborítóval, a papírborító cellux-szal javított, de belül jó állapotban, cseh nyelven./ Linen-binding, in paper cover, in Czech language.
15460.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF