Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 168
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1562423
15449
296
Books: Architecture, Art
Lélek és Forma. Magyar művészet 1896-1914. Bp., 1986, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes illusztrációkkal.
1562531
15450
296
Books: Architecture, Art
Sculptura Hungarica. Mai magyar szobrászat. Szerk.: Szántó Tibor. Bp., 1970, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1562483
15451
296
Books: Architecture, Art
Marta Mannová: Így hímezzünk. Pozsony, 1975, Práca-Roh Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1562793
15452
296
Books: Architecture, Art
Orbán Dezső festőművész (Ausztrália) gyűjteményes kiállítása. Bp., 1984, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
1562787
15453
296
Books: Architecture, Art
Korniss Dezső kiállítása. Bp., 1980, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
1562774
15454
296
Books: Architecture, Art
Művész és mecénás. Kiállítás a Fruchter-gyűjtemény Czóbel képeiből a művész születésének 100. évfordulóján. Szerk.: Éri Gyöngyi, Szatmári Gizella. Bp., 1983, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés. Czóbel Béla kiállítási katalógus.
1542480
15455
296
Books: Architecture, Art
F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Angolból átdolgozta: Halász Gyula. Budapest, é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkiadóvállalata, 164 p. Kiadói kissé kopottas aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé foltos lapszélekkel, fekete-fehér fotókkal, és egy térképekkel illusztrálva. 1484610
15456
296
Books: Architecture, Art
Herberts, Kurt: Wände und Wandbild. Stuttgart, 1953, Verlag Stähle & Friedel. Kissé megviselt vászonkötésben.
1484497
15457
296
Books: Architecture, Art
Jakimowicz, Irena: Współczesna grafika polska. Varsó, 1975, Arkady. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1484718
15458
296
Books: Architecture, Art
Schmidt, Eva Maria: Der große Altar zu Pergamon. Leipzig, [1961], Seemann Verlag. Vászonkötésben, jó állapotban.
1484622
15459
296
Books: Architecture, Art
Jaxtheimer, Bodo W.: Knaurs Mal- und Zeichenbuch. Zürich, 1961, Th. Knaur. Vászonkötésben, sérült papír védőborítóval, jó állapotban. 1483117
15460
296
Books: Architecture, Art
Arsen Pohribny, Stefan Tkác: Naivní Umení v. Ceskoslovensku. Praha, 1967, Nakladatelství Ceskosloveskych Vytvarnych Umelcu. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírborítóval, a papírborító cellux-szal javított, de belül jó állapotban, cseh nyelven./ Linen-binding, in paper cover, in Czech language.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF