Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 168

Jon Addington Symonds: Renaissance Olaszországban III. kötet. A szépművészetek. Fordította Wohl Janka. Budapest, 1886, MTA. Átkötött félvászon kötés. Töredék kötet. Jó állapotban.
15473.

Rufpreis:
2 000 HUF

15474.

Rufpreis:
2 000 HUF

15475.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, foltos egészvászonnnal, és papírborítóval.
15476.

Rufpreis:
1 000 HUF

Békés Galéria 1983. Békés,(1983), Békési Városi Tanács. Készült 2500 példányban. Kiadói papírkötés.
15477.

Rufpreis:
800 HUF

Mircea Grozdea: Tapiseria Contemporana Romaneasca. 1982, Editura Meridiane. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, román nyelven./ Paperbinding, in paper cover.
15478.

Rufpreis:
800 HUF

15479.

Rufpreis:
1 000 HUF

Raffaele Carrieri: Immagini di moda. h.n., 1940, Editoriale Domus S. A. Kiadói papírkötés, széteső állapotban, javított gerinccel, sérült kötéssel, 32-37 oldalak között és a 92 oldal és a tartalomjegyzék között hiányos, olasz nyelven./ Paperbinding, in poor condition, scrappy, with a lack of pages (32-37 p., 92 p.-table of contents), in Italian language.
15480.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ursula Paschke: Esteban Fekete. Werkverzeichnis der Druckgraphik II 1971-1981. Mülheim a.d. Ruhr, 1981, Edition Anonyma. Kiadói egészvászon, német nyelven./ Linen-binding, in German language.
15481.

Rufpreis:
3 000 HUF

Németh Géza munkák / works 1978-2008. Bp., 2008, Körmendi Galéria. Kiadói kartonált papírkötés.
15482.

Rufpreis:
2 800 HUF

Holler László: Színnel és vonallal. h.n., 2007, Szerzői kiadás, Winter Fair Kft. A könyv a 2001-ben megjelent "Rajzok-Írások" javított, bővített változata. Kiadói kartonált papírkötés.
15483.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hekler Antal négy könyve: Antik Művészet, A magyar művészet története, A középkor s a renaissance művészete, Az újkor művészete.Bp., é.n., Könyvbarátok Szövetsége-Magyar Könyvbarátok. Kiadói egészvászon kötés, változó állapotban, többségében kissé foltos borítókkal, de alapvetően jó állapotban.
15484.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF