Jon Addington Symonds: Renaissance Olaszországban III. kötet. A szépművészetek. Fordította Wohl Janka. Budapest, 1886, MTA. Átkötött félvászon kötés. Töredék kötet. Jó állapotban.
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, foltos egészvászonnnal, és papírborítóval.
Mircea Grozdea: Tapiseria Contemporana Romaneasca. 1982, Editura Meridiane. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, román nyelven./ Paperbinding, in paper cover.
Raffaele Carrieri: Immagini di moda. h.n., 1940, Editoriale Domus S. A. Kiadói papírkötés, széteső állapotban, javított gerinccel, sérült kötéssel, 32-37 oldalak között és a 92 oldal és a tartalomjegyzék között hiányos, olasz nyelven./ Paperbinding, in poor condition, scrappy, with a lack of pages (32-37 p., 92 p.-table of contents), in Italian language.
Ursula Paschke: Esteban Fekete. Werkverzeichnis der Druckgraphik II 1971-1981. Mülheim a.d. Ruhr, 1981, Edition Anonyma. Kiadói egészvászon, német nyelven./ Linen-binding, in German language.
Holler László: Színnel és vonallal. h.n., 2007, Szerzői kiadás, Winter Fair Kft. A könyv a 2001-ben megjelent "Rajzok-Írások" javított, bővített változata. Kiadói kartonált papírkötés.
Hekler Antal négy könyve: Antik Művészet, A magyar művészet története, A középkor s a renaissance művészete, Az újkor művészete.Bp., é.n., Könyvbarátok Szövetsége-Magyar Könyvbarátok. Kiadói egészvászon kötés, változó állapotban, többségében kissé foltos borítókkal, de alapvetően jó állapotban.