Porzellan Zahl der Lose: 61
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1579534
11120
296
14000
Wallendorf primadonna, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25,5 cm, h:21 cm/ Wallendorf dancer, perfect condition 1575679
11121
296
Moritz Zdekauer historizáló csehszlovák porcelán emeletes kínáló. Aranyozott, matricás, új állapotban, eredeti dobozában, d: 25 cm 1559828
11122
296
Royal Dux tacskó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm, h:16,5 cm/ Royal Dux porcelain dachshund, perfect condition, signed
1460499
11123
296
1579495
11124
296
Patent Wien-Währing fogpiszkálótartó, matricás, kopásnyomokkal, 9,5x4x3 cm
1581827
11125
296
Ens rózsás gyertyatartó, porcelán, jelzett, 5x11cm 1581471
11126
296
Rosenthal virág mintás doboz, matricás, kopott, jelzett, m:7 cm, 16×13 cm 1522204
11127
296
Alka Kunst fedeles váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:35 cm
1579425
11128
296
Cintányéros férfi, fehér mázas porcelán figura, apró lepattanásokkal, jelzés nélkül, m: 18 cm
1579529
11129
296
Csehszlovák nyolcszögletű porcelán dobozka, virágmintával, kopásnyomokkal, jelzett, d: 13 cm, m: 6 cm 1577092
11130
296
Virágmintás porcelán tál, jelzés nélkül, hajszálrepedéssel, 19x19 cm 1577246
11131
296
Jelzett (R.A. 2014) holland váza, kézzel festett, hibátlan, m: 31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF