Porzellan Zahl der Lose: 61
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1581950
11084
296
Herendi fehér mázas porcelán dísztál "J.F. Kennedy", hibátlan, jelzett, d: 19 cm 1268720
11085
296
34000
Herendi Viktória mintás díszváza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:33 cm
1580660
11086
296
30000
Herendi virág mintás mokkás készlet (8 személyes), kézzel festett, jelzett (cca 1920), hajszálrepedés a cukordobozon
1580140
11087
296
cca 1913 Herendi kiöntő, kézzel festett, jelzett (koronás), lekopásokkal, m: 10 cm 1580259
11088
296
28000
Herendi térdelő akt, kézzel festett, jelzett (Lux Elek), hibátlan, piszkos, m:33 cm 1580233
11089
296
Herendi szoptató anya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, psizkos, m:19 cm 1580243
11090
296
Herendi korsós anya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, psizkos, m: 27 cm 1580004
11091
296
Herendi Apponyi mintás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 37×28 cm 1579728
11092
296
Herendi Apponyi mintás lapos tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:30 cm 1579717
11093
296
Herendi Apponyi mintás lapos ( 6 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25 cm (6×) 1579551
11094
296
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 15,5×8×4 cm 1579699
11095
296
Herendi Apponyi mintás mélytányér ( 6 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25,5 cm (6×) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF