Porzellan Zahl der Lose: 61
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1580270
11096
296
2200
Zsolnay kék porcelán mini váza, jelezett, hibátlan, m: 6,5 cm 1580263
11097
296
Zsolnay pillangómintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 17 cm 1578516
11098
296
11000
Zsolnay Pompadour II. süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:21,5 cm, d:29,5 cm 1578275
11099
296
Zsolnay patika edények (4db) tető nélkül, jelzett, hibátlanok, m:16 cm (4×) 1529158
11100
296
5 db Zsolnay porcelán teáscsésze, alj nélkül, matricás, kopásokon kívül jó állapotban. 1473755
11101
296
50000
cca 1910 Zsolnay Orfeusz és Euridiké, formába öntött fehércserép, ökörvér mázas, jelzett (körpecsét), restaurált, formaszám: 8819, m:28 cm / Zsolnay Orpheus and Euridice. Restored. 1580155
11102
296
Zsolnay csonttál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 21×10×3,5 cm 1573577
11103
296
Zsolnay virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11,5x7 cm 1518946
11104
296
24000
cca 1890 Fischer Ignác korsó, kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, arany festés több helyen lekopott, jelzett "Fischer I. Budapest" m: 14 cm / Fischer jug, hand-painted, slightly worn gold paint 1574746
11105
296
Hollóházi porcelán nagy kárókatona, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm. 1574728
11106
296
Hollóházi porcelán nyulak, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x7 cm.
1574738
11107
296
Hollóházi porcelán népviseletes lányka, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 10 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF