Porzellan

Zahl der Lose: 61

Zsolnay kék porcelán mini váza, jelezett, hibátlan, m: 6,5 cm
11096.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
16

Zsolnay pillangómintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 17 cm
11097.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Zsolnay Pompadour II. süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:21,5 cm, d:29,5 cm
11098.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Zsolnay patika edények (4db) tető nélkül, jelzett, hibátlanok, m:16 cm (4×)
11099.

Rufpreis:
3 000 HUF

5 db Zsolnay porcelán teáscsésze, alj nélkül, matricás, kopásokon kívül jó állapotban.
11100.

Rufpreis:
3 000 HUF

11101.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Zsolnay csonttál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 21×10×3,5 cm
11102.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11,5x7 cm
11103.

Rufpreis:
800 HUF
9

11104.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Hollóházi porcelán nagy kárókatona, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm.
11105.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi porcelán nyulak, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x7 cm.
11106.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi porcelán népviseletes lányka, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 10 cm.
11107.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF