Porzellan Zahl der Lose: 61
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1574750
11108
296
Hollóházi porcelán nagy kócsag, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm.
1577928
11109
296
Hollóházi virágmintás porcelán váza és ékszertartó dobozka, matricás, kis kopásnyomokkal, jelzett, 2 db, m: 17 cm, 7,5x9x4 cm
1573484
11110
296
Hollóházi liba, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 1573358
11111
296
Hollóházi népviseletbe öltözött pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 1559838
11112
296
Hollóházi porcelán medve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9 cm. 1578465
11113
296
Kis porcelán tétel: Hollóházi kócsag, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm + 2 db Hollóházi kis váza, matricásak, jelzettek, kis lepattanással, m: 5,5 cm + 1 db kisváza, matricás, jelzés nélkül, kis lekopással, m: 5 cm
1573597
11114
296
Aquincumi női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm
1573596
11115
296
Aquincumi fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm
1573517
11116
296
Aquincumi porcelán kacsa pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm 1576008
11117
296
Drasche ülő nő tállal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
1524741
11118
296
1572515
11119
296
Kispesti Porcelángyár hal, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF