Porzellan Zahl der Lose: 61
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1315273
11132
296
1579497
11133
296
Hollóházi Jurcsák László által tervezett tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 31 cm 1581441
11134
296
Trombitáló utcazenész, fehér mázas, hibátlan, márka jelzés nélkül, m:18 cm
1581414
11135
296
Jelzett tigris, kézzel festett, hibátlan, m:20 cm, h:43 cm
1580662
11136
296
2 db porcelán dobozka, egyik jelzett, matricás, hibátlan, 8×5 cm, 10×7 cm
1580661
11137
296
11000
Kínai hiányos (11 személyes) készlet, kézzel festett, jelzett, kopott 1580648
11138
296
EBS figurák párban, egyik sérült, kézzel festett, m:21 cm (2×)
1578718
11139
296
Csehszlovák porcelán süteményes készlet: 6 db tányér, 1 db tál, matricásak, jelzettek, kis kopásokkal, d: 17,5 cm ill. 24×21,5 cm 1578642
11140
296
Kínai porcelán tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 27 cm
1039765
11142
296
1582086
11143
296
Két német football bajnokság porcelán tányér. Az egyiken az 1954-es és 1974-es világbajnok német csapat tagjai. Egyiken lepattanás / German football chinaware plates. d: 20 cm 1286225
11144
296
Virágmintás porcelán teáskészlet: 4 db csésze + alj (d: 9 ill. 15,5 cm), kanna (m: 18 cm), tejkiöntő (m: 13 cm), cukortartó (m: 15 cm), matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF