A magyar nemzet története V. kötet. Szerk.: Szilágyi Sándor. Acsády Ignác: Magyarország három részre oszlásának története. 1526-1608. B., 1897, Athenaeum. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, a borító alsó sarkai kopottak, foltosak, számos illusztrációval.
A magyar nemzet története IX. kötet. Szerk.: Szilágyi Sándor. Ballagi Géza: A nemzeti államalkotás kora 1815-1847. Bp., 1897, Athenaeum. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, a borító kissé kopott, az alsó két sarka sérült, foltos, kopott, számos illusztrációval.
A magyar nemzet története III. kötet. Szerk.: Szilágyi Sándor. Pór Antal, Schönherr Gyula: Anjou ház és öröksei (1301-1439). Bp., 1895, Athenaeum. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, a borító alsó sarkai kopottak, foltosak, számos illusztrációval.
Photo Habsburg. Frigyes főherceg és családja. Összeáll.: Heiszler Vilmos - Szakács Margit - Vörös Károly. Bp., 1988, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Klíma, Josef: Mezopotámia. Ősi civilizáció és kultúra a Tigris és az Eufrátesz mentén. Bp., 1983, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Rákóczi emlékkönyv halálának kétszázéves fordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. 2. köt. Bp., [1935], Franklin Társulat. Dombornyomott, kicsit kopott bőrkötésben, gerince hiányzik, egyébként jó állapotban.