Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 120

A magyar nemzet története V. kötet. Szerk.: Szilágyi Sándor. Acsády Ignác: Magyarország három részre oszlásának története. 1526-1608. B., 1897, Athenaeum. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, a borító alsó sarkai kopottak, foltosak, számos illusztrációval.
15282.

Rufpreis:
2 000 HUF

A magyar nemzet története IX. kötet. Szerk.: Szilágyi Sándor. Ballagi Géza: A nemzeti államalkotás kora 1815-1847. Bp., 1897, Athenaeum. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, a borító kissé kopott, az alsó két sarka sérült, foltos, kopott, számos illusztrációval.
15283.

Rufpreis:
2 000 HUF

A magyar nemzet története III. kötet. Szerk.: Szilágyi Sándor. Pór Antal, Schönherr Gyula: Anjou ház és öröksei (1301-1439). Bp., 1895, Athenaeum. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, a borító alsó sarkai kopottak, foltosak, számos illusztrációval.
15284.

Rufpreis:
2 000 HUF

Photo Habsburg. Frigyes főherceg és családja. Összeáll.: Heiszler Vilmos - Szakács Margit - Vörös Károly. Bp., 1988, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15285.

Rufpreis:
1 000 HUF

Klíma, Josef: Mezopotámia. Ősi civilizáció és kultúra a Tigris és az Eufrátesz mentén. Bp., 1983, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15286.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mohácsi emlékkönyv 1526. Bp., [1926], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15287.

Rufpreis:
2 000 HUF

Széchéni István: Napló. Bp., 1982, Gondolat. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
15288.

Rufpreis:
1 400 HUF

15289.

Rufpreis:
1 000 HUF

15290.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fruin Róbert: Tíz év a németalföldi szabadságharczból (1588-1598) II. kötet. Bp., 1917, MTA. Kiadói kopottas egészvászon sorozatkötésben.
15291.

Rufpreis:
800 HUF

15292.

Rufpreis:
1 200 HUF

15293.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF