Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 120

Ferdinandy Mihály: Ne bántsd a magyart. Zrinyi Miklós a költő művei regékben. Bp., 1942, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotban.
15294.

Rufpreis:
1 000 HUF

Krúdy Gyula: A magyar sasfiók. Bp., 1943, Fővárosi Könyvkiadó Kft. I. kiadás. Kiadói félvászon kötésben. Jó állapotú.
15295.

Rufpreis:
1 600 HUF

15296.

Rufpreis:
1 200 HUF

15297.

Rufpreis:
1 600 HUF

15298.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

A Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület százéves története. Második kötet. 1890-1939. Bp., 1940, Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület. Kiadói papírkötés, Kiadói kissé foltos, kissé szakadozott szélű papírkötés.
15299.

Rufpreis:
6 000 HUF

15300.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Dr. Schack Béla (szerk.): A magyar kereskedő könyve IV. Az árúüzlet. Budapest, 1911, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói egészvászon kötés.  Fekete-fehér képekkel illusztrált. Töredék kötet. A borítója picit kopott, picit sérült, de ezt leszámítva jó állapotban van.
15301.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dr. Nicholas Móricz: The Fate of the Transylvanian Soil (Az erdélyi föld sorsa. Az 1921. évi román földreform). Bp., 1934, Society of the Transylvanian Emigrants. Kiadói foltos, elszíneződött egészvászon-kötésben, két térképmelléklettel. A 25. oldaltól felvágatlan. / Stained cloth-binding, two cartograms included.
15302.

Rufpreis:
1 000 HUF

15303.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője Kormos Tivadar. Budapest, é.n., Dante. Ötödik kiadás. Kiadói kopottas aranyozott félvászon kötés.
15304.

Rufpreis:
800 HUF

Hegedűs Lóránt: Kossuth Lajos, legendák hőse. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval(viseltes), jó állapotban.
15305.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF