Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 120

15270.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

A Király Könyve. Lipcse, Budapest, Bécs, 1899, Herzig Miksa. Kiadói, a király monogramjával díszített, aranyozott egészvászon kötésben.  I. Ferenc József életéről szóló, gazdagon illusztrált, szecessziós díszítésű emlékalbum. Sigmund Ajdukiewicz, Rudolph Bacher, Benczúr Gyula, Julius Blaas, Joseph Engelhardt, Garay Ákos, Wilhelm Gause, Halmi Arthúr, Joseph Hoffmann, Koloman Moser, báró Myrbach Felicián, Pap Henrik, Tichy János, Ottokar Walter és Theodor Zasche illusztrációival.  Kopottas egészvászon kötésben, számos lap kijár.
15271.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

15272.

Rufpreis:
12 000 HUF

15273.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

15274.

Rufpreis:
1 600 HUF

József Mindszenty: Devant le tribunal du peuple. Bp., 1949. Éd. d État. 205 p. Kiadói félvászonkötésben.
15275.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Gergely Pál: Igazságos Mátyás király. Bp.,1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 72+3 p. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel jó állapotban.
15276.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Eugene Horváth: Responsibility of Hungary for the War. Budapest, 1933, Hungarian Frontier Readjustment League (Magyar Revíziós Liga), Sarkany Printing Co.(Sárkány nyomda), 98 p. Kiadói papírkötés. Angol nyelven. Horváth Jenő: Magyarország felelőssége a háborúért. / Paperbinding, in English  .
15277.

Rufpreis:
800 HUF

Tar Lőrinc pokoljárása. Középkori magyar víziók. Magyar Ritkaságok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborító. Jó állapotban.
15278.

Rufpreis:
1 000 HUF

Márki Sándor: Magyar középkor. Bp., é.n.,"Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, ragasztott gerinccel.
15279.

Rufpreis:
1 000 HUF

15280.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cholnoky Jenő: A Föld és élete. 1-5+1. köt. Bp., [1936-1937], Franklin. Kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15281.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF