Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 120

15258.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gitta Sereny: Albert Speer küzdelme az igazsággal. Fordította Liska Endre, Somogyi Pál László. Bp., 1998, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a gerince sérült, ragasztott, de belül jó állapotban.
15259.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szőts István: Szilánkok és gyaluforgácsok. egybegyűjtött írások. Bp., 1999, Osiris Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. + Metropolis Filmelméleti és filmtörténeti folyóirat II. évfolyam 2. szám (Szőts István szám)
15260.

Rufpreis:
1 600 HUF

A vasúti tisztképzés száz éve 1887-1987. MÁV Tisztképző és Továbbképző Intézet. Szerk.: Dr. Czére Béla. Bp., 1987, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
15261.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erdélyi unitárius püspök néhai főtisztelendő Székely Sándor úr Gyász-emléke. Írta Gyöngyösi István. Kolozsvár, 1852. Ev. Ref Főisk. 16p.
15262.

Rufpreis:
1 600 HUF

H. G. Wells: A világ története (A short history of the world). Bp., é.n. Kultúra. (4)+416 p. + 1 tábla. 13 térképpel. Kiadói kartonkötésben, a gerince sérült.
15263.

Rufpreis:
800 HUF

15264.

Rufpreis:
1 600 HUF

15265.

Rufpreis:
4 000 HUF

15266.

Rufpreis:
1 000 HUF

15267.

Rufpreis:
8 000 HUF

15268.

Rufpreis:
2 400 HUF

15269.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF