Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 106

15060.

Rufpreis:
1 000 HUF

Georg Schweinfurth: Afrika szívében. Fordította Halász Gyula. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
15061.

Rufpreis:
1 000 HUF

15062.

Rufpreis:
5 000 HUF

Németh Andor: Felső Olaszország képekkel, és térképpel. LLoyd útikönyvek. 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötésben.
15063.

Rufpreis:
1 000 HUF

15064.

Rufpreis:
1 600 HUF

15065.

Rufpreis:
1 000 HUF

15066.

Rufpreis:
1 000 HUF

15067.

Rufpreis:
1 200 HUF

15068.

Rufpreis:
800 HUF

Venezia/Venedig und Umgebung. Griebens Reiseführer 106. Berlin, 1926, Grieben. 9. kiadás. Kiadói kissé sérült gerincű papírkötés, egy szakadozott térképmelléklettel, német nyelven. / Paperbinding, with a little bit damaged spine, with a damaged map, in german language.
15069.

Rufpreis:
1 000 HUF

15070.

Rufpreis:
3 000 HUF

15071.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF