Wieland, Wolfgang: Murau im Wandel der Zeit. Eine Sammlung alter Bilder, Photographien und Ansichtskarten. Judenburg, 1983, Verlag Erich Mlakar. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban
Körmendi Lajos: Az én Karcagom avagy Bod László festőművész világjárásai és hazatalálásai. Karcag, 1999, Barbaricum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
Múltfaggató. Szerk.: Balogh Magdolna. Csenke, 2004, Clara Design Studio. Aixinger László "Pozsony" és Sziklay Ferenc: "Kassa" c. munkáinak reprint kiadása. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Vegyes helytörténeti könyvtétel, 5 db: Eger Gárdonyi emlékmúzeum. Tájak-Korok-Múzeumok kiskönyvtára 357. kötet. Bp., 1997, Kartográfiai Vállalat. Kiadói papírkötés. Dr. Müller Róbert: Keszthely, és a Kis-Balaton. 2006, Escort Tourist Bt. Kiadói papírkötés. Csaroda Református templom.Tájak-Korok-Múzeumok kiskönyvtára. Bp., 1984, Kartográfiai Vállalat. Kiadói papírkötés. A keszthelyi Kis Szent Teréz templom rövid története. Összeállította Zdiarszky László. Bp., 2000, Kerekes. Kiadói papírkötés. Dercsényi Dezső: Ják. Szombathely, é.n., Vas Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés.
Hanns Barth: Tirol und Voralberg. Praktischer Reiseführer. Griebens Reisehürer 67. Berlin, 1913-1914, Albert Goldschmidt. Kiadói kissé kopottas egészvászon, térképmelléklettekkel, német nyelven./ Linen-binding, a little bit worn and spotty, with maps, in german language.
Italien: Südtirol-Trentino. Östlicher Teil und Provinz Belluno (Dolomiten). München, 1964, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 248.). Térképmelléklettel. Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.