https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 106
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1559989
15024
294
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Gödöllő. Szerk.: Dékán Antal. Bp., 1975, Zrínyi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal. 1560021
15025
294
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Világjárók sorozat két kötete: Peter Baumann, Erwin Patzlet: Emberek az esőerdőben. Az auka-expedíció.Fordította Balassa Klára. Bp., 1980, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Thor Heyerdahl: Tutajjal a Csendes-Óceánon. A Kon-Tiki expedició. Bp., 1980, Gondolat. 5. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1562324
15026
294
0
5000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
György Aladár: A Föld és népei. III-IV. kötet. III. kötet: Ázsia és Ausztrália. IV. kötet: Európa. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Második kiadsá. Számos egészoldalas és szövegközti fekete-fehér, és egészoldalas színes illusztrációkkal, valamint térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, festetett egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kopottas gerinccel, a III. kötet borítójának hátoldala foltos.
Das Lot is nicht erreichbar
1556898
15027
294
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szuromi Rita: Tenk. Tenk, 2000, Kiadja Tenk Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1542328
15028
294
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Irány Magyarország! Idegenforgalmi Almanach 2007. 2. kötet. Bp., 2007, CompAlmanach Kiadó Kft. Kiadói papírkötés. 17. évfolyam.
Das Lot is nicht erreichbar
1542745
15029
294
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Műépítész a műemlékek városában. Csák Máté soproni épületei. Vadas József bevezetőjével. Bp.-Sopron, 2008, Körmendi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, fotókkal gazdagon illusztrálva.
Das Lot is nicht erreichbar
1338258
15030
294
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Delago, Hermann: Dolomiten-Wanderbuch. Innsbruck - Wien - München, é. n., Verlagsanstalt Tyrolia. Vászonkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1529144
15031
294
0
2200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
A Magyar Mezőgazdasági Múzeum 90 éve. Szerk.: Dr. Szabó Loránd. Bp., 1986, Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói papírkötés. Készült 600 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1429029
15032
294
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Kleb Béla: Eger múltja a jelenben. Budapest, 1978, Eger Városi Tanács V. B. műszaki osztálya. Kiadói műbőr kötés, számos kép és ábra, a kiadó és a a szerző, Kleb Béla autográf aláírásával ellátott üdvözlőkártyával, jó állapotban, 399 p.
Das Lot is nicht erreichbar
1542363
15033
294
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Sven Hedin: Belső- Ázsia küszöbén. 1890-1891. Fordította Halász Gyula. Világjárók. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon kötésben, kopottas borítóval, egy kijáró lappal, fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva.
Das Lot is nicht erreichbar
1558495
15034
294
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Gábor: Egymillió hős országa. Aranghaj őserdőitől a Góbi-sivatagig. Bp., 1966, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói fűzött keménykötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1338302
15035
294
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Velence. Bp., é. n., Eggenberger (Eggenberger-féle útikönyvek). Sérült papírkötésben, borítólapjai elválnak.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse