H[einrich] H[ubert] Houben: Sturm auf den Südpol. Abenteuer und Heldentum der Südpolfahrer. Berlin, 1934, Ullstein. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Houben munkája a Déli sark felfedezéséről, német nyelven. Számos képpel illusztrálva. / Cloth-binding, with papercover, in german language.
Nagy Miklós (szerk.): Magyarország képekben - Honismertető album I-II (Benne a kísérő tanulmány füzet: Lukácsy Sándor: A Honismertető albumról és szerkesztőjéről, Nagy Miklósról.) Reprint kiadás! Budapest, 1989, Helikon. Kiadói félvászonkötésben. 392+384 p. Jó állapotban.
Albrizzi, Giovanni Battista: Forestiero illuminato intorno le cose piu rare, e curiose, antiche, e moderne della citta di Venezia, e dell'isole circonvicine : con la descrizione delle chiese, monisteri, ospedali, tesoro di S. Marco, arsenale, fabbriche pubbliche, pitture celebri, funzioni e divertimenti, e di quanto v'e di piu riguardevole : opera adornata di vedute in rame I.-II. Venezia, 1792. Giacomo Storti. 15 metszettel és 2 kihajtható térképpel. Félbőr kötésben. Szép állapotúű velencei útikönyv / with 15 etchings and 2 etched fold-out maps. In half-leather binding, in nice condition
Itinerario istruttivo da Roma a Napoli ovvero descrizione generale de' piu' insigni ... ed architettura di questa celebre citta e delle sue vicinanze Rom, 1816. Pressol'autore. 33 metszettel és két metszett, kihajtható térképpel, jó állapotú félbőr kötésben / With complete 33 etchings and two etched fold-out maps. In half leather binding, in nice condition
Vasi, Mariano: Itinerario istruttivo di Roma. antica e moderna ovvero descrizione generale dei monumenti antichi e moderni ... Riveduta, corretta ed accresciuta da A. Nibby. I.-II. Rom, 1818. Stamperia de Romanis, 47 metszettel és két metszett, kihajtható térképpel, jó állapotú félbőr kötésben / With complete 47 etchings and two etched fold-out maps. In half leather binding, in nice condition
Sten Bergman: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. A gerince kopott. A borítója foltos.
Hárs József, Bak Jolán et al.: Képes Krónikás. Sopron. Fordította Tótfalusi István, Kovács Andrea, Ureczky Lilla, Volker Menke. Az akvarelleket és a rajzokat Gyenes Péter készítette. Győr, 2005, Stabil Reklámstúdió. Első kiadás. Kiadói illusztrált fűzött keménykötés, számos rajzzal, képpel gazdagon illusztrálva, magyar, angol és német nyelven. Számozott (1500/464.) példány.
Bruno Brizzi: Lazio Scomparso. Roma, 1977, Edizioni Quasar. Kiadói egészvászon, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, olasz nyelven. / Linen-binding, in paper cover, in Italian language.
A Sárospataki Református Főiskola. Szerk.: Mátyás Ernő. Sárospatak, 1939, Sárospataki Református Főiskola. Kiadói papírborító, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.