https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 106
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1496966
15072
294
0
2400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Lengyel Géza: Balkán. Szerbek, muzulmánok, és más balkániak. Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle, 79 p. Átkötött korabeli félvászon kötés. 1320823
15073
294
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Richard Halliburton: Üres zsebbel a világ körül I-II. Ford. Fodor Erzsébet. Bp., 1931, Dante kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, enyhén kopottas gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1221068
15074
294
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Roald Amundsen, Lincoln Ellsworth: Az Északi Sark meghódítása. A magyar kiadást sajtó alá rendezte dr. Cholnoky Jenő. Bp., 1926, Pantheon. 272 p. + 60 tábla + 1 térkép. Kiadói, kopottas aranyozott egészvászon kötésben. 1385818
15075
294
0
4000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Alföldi László-Bélteky Lajos-Dr. Böcker Tivadart, Horváth József.-Dr. Korim Kálmán-Liebe Pál-Rémi Róbertné: Budapest hévizei. Budapest, 1968, Vízgazdálkodási Tudományos Kutató Intézet, 365 p. Kiadói egészvászon kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1233749
15076
294
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Jakob Wassermann: Bula Matari (Stanley élete). Kalandos utazások. Ford.: Benedek Marcellné. Bp. 1933. Dante. 213 p. 10 t. Kiadói kopottas, aranyozott egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1233900
15077
294
0
900
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Aage Gilberg: Sok eszkimó - egy orvos. Bp., é.n., Új Idők. Kiadói félvászon-kötésben. 1233760
15078
294
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Wilhelm Munnecke: Hagenbeck munkában. A világjárás hősei. Fordította: Benedek Marcellné. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, szép, tiszta állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1233757
15079
294
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Greenhorn: Három világrész csavargója. A világjárás hősei. Fordította: Lengyelné Vértes Lenke. Kalandos utazások. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, a gerinc sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
1287342
15080
294
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Hatvany Bertalan: Ázsia lelke. 246 képpel. Bp., 1935, Franklin. 448 p. Kiadói egészvászon-kötésben. A kiadói papírborító beragasztva, az első előzék belülről megerősítve.
Das Lot is nicht erreichbar
1254700
15081
294
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Orbán Balázs: Székelyföld leirása. Reprint kiadás. I. kötet. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1249632
15082
294
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Arthur Heye: Nyugat peremén. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1250201
15083
294
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Bán Márton: Bolyongás Európában. Bp., 1944, Kir. Magy. Egyetemi Ny. 165 p. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban, gerincén kis sérüléssel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse