Porzellan Zahl der Lose: 58
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1553319
11119
293
Royal Meridian kacsák, bisquit porcelán, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 1553379
11120
293
Royal Dux spániel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm 1553565
11121
293
IR Pozellan perzsa-német dísz falitányér, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 21 cm
1522204
11122
293
Alka Kunst fedeles váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:35 cm
1528168
11123
293
Wood & Sons Ascot tál, részben kézzel festett, jelzett, kopott, d:25,5 cm
1555571
11124
293
Bavaria Zeh Scherzer teáscsésze és alj (4db), kopott egyiken lepattanással, jelzett 1555566
11125
293
1186763
11126
293
4 db Rosenthal porcelán tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 8 cm
1533533
11127
293
Capodimonte koldus asszony figura, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 18 cm / Capodimonte beggar figure, hand painted, signed, with minor faults 1553472
11128
293
Kínai porcelán hamutartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 11,5 cm
1556488
11129
293
Kisfiú kecskével, kézzel festett német porcelán figura, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
1553483
11130
293
Kínai porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 14,5×14,5×6,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF