Porzellan Zahl der Lose: 58
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1550857
11094
293
Herendi Viktória mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 8 cm 1550870
11095
293
Herendi papagáj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm 1553825
11096
293
Zsolnay hiányos virág mintás mokkás készlet, matricás, jelzett, kopott 1553832
11097
293
Zsolnay virág mintás tálak, só-borstartó, szószostál, matricás, jelzett, hajszálrepedéssel, összesen: 4 db 1553694
11098
293
Zsolnay virág mintás hiányos tányér készlet, matricás, kopott, mély (5db), lapos (6db), süteményes (6db), d:19-23 cm 1551747
11099
293
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm 1551736
11100
293
Zsolnay virágmintás porcelán ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8x8x4,5 cm 1551724
11101
293
Zsolnay virágmintás porcelán hamutartó tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12x8 cm 1550961
11102
293
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 1550968
11103
293
Zsolnay virágmintás áttört kaspó, matricás, hibátlan, jelzett, m: 10 cm, d: 9,5 cm 1550931
11104
293
Zsolnay porcelán bagoly könyvön, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 1550958
11105
293
Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x12,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF