Porzellan Zahl der Lose: 58
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1550920
11106
293
Zsolnay virágmintás porcelán dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 9 cm, m: 5 cm 1550836
11107
293
Zsolnay piros hiányos kávéskészlet, jelzett, kopásnyomokkal 1550892
11108
293
Zsolnay virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12x8,58 cm 1521278
11110
293
Hollóházi virág mintás hiányos mokkás készlet, matricás, kopott
1497754
11111
293
1551755
11112
293
Hollóházi vizet merítő nő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm 1551076
11113
293
Hollóházi porcelán könyvet olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9x10 cm 1550694
11114
293
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dobozka, jelzett, hibátlan, 9x7,5x4 cm 1400673
11115
293
40000
cca 1890 Fischer vagy Zsolnay hiányos teáskészlet, kézzel festett, restaurált, kopott aranyozás, jelzés nélkül, összesen:4 db / Fischer or Zsolnay deficient tea set, restored, worn gilding, unsigned 1555578
11116
293
Drasche ülő női akt, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:30 cm 1524741
11117
293
1527096
11118
293
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF