Porzellan Zahl der Lose: 58
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1555119
11082
293
Herendi porcelán kacsapár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7×8×11,5 cm 1556288
11083
293
Herendi Viktória mintás porcelán szalvétatartó, kis kopásnyomokkal, jelzett, 8x5,5x4 cm 1552998
11084
293
Herendi Apponyi karmos váza, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, m:16 cm, d: 10 cm 1536789
11085
293
Herendi virág mintás tál, kézzel festett, jelzett (koronás), enyhén kopott aranyozás, 25×21 cm
1551770
11086
293
26000
Herendi porcelán kakas, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm 1551667
11087
293
3400
Herendi Viktória mintás porcelán hamutálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14x11 cm 1551663
11088
293
Herendi Viktória mintás porcelán rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm, d: 4,5 cm 1551661
11089
293
Herendi Viktória mintás porcelán mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm 1551671
11090
293
Herendi Apponyi mintás ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4 cm, d: 6,5 cm 1529776
11091
293
Herendi falitányér, részben biszkvit, szignóval, márkajelzés nélkül, eredeti dobozában, d: 15,5 cm 1550844
11092
293
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 14 cm 1550849
11093
293
Herendi Viktória mintás fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF