Juwelen Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1526469
19098
289
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört hullámmintás gyűrű, jelzett, méret: 64, nettó: 5,8 g 1526467
19099
289
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 2,9 g 1526466
19100
289
Jewellery
Ezüst(Ag) kosfejes gyűrű, jelzett, méret: 64, nettó: 9,2 g 1526616
19101
289
Jewellery
Ezüst(Ag) pálcikás pancer nyaklánc, jelzett, h: 45,5 cm, nettó: 3,5 g 1526608
19102
289
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) verlauf nyakék, jelzett, h: 46 cm, nettó: 25 g 1526599
19103
289
4200
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott fonott nyaklánc, jelzett, h: 50 cm, nettó: 16,2 g 1526591
19104
289
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott nyaklánc, szívvel, jelzett, h: 45 cm, nettó: 10,8 g 1526595
19105
289
Jewellery
Ezüst(Ag) vékony pancer nyaklánc, lovas függővel, jelzett, h: 41 cm, 2,7 g 1526573
19106
289
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc, jelzett, h: 58,5 cm, nettó: 11 g 1526699
19107
289
Jewellery
régi ezüst karkötő / Vintage silver bracelet 22,6 g 1522129
19108
289
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsás tálka, jelzett, d: 8 cm, nettó: 23 g 1524599
19109
289
Jewellery
Ezüst (Ag.) bross, zöld féldrágakővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 6 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF