Juwelen Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1522135
19110
289
7500
Jewellery
Ezüst(Ag) bordázott tálka, monogrammal, jelzett, d: 8 cm, nettó: 29,1 g 1522140
19111
289
Jewellery
Ezüst(Ag) bordázott tálka, jelzett, d: 5,5 cm, nettó: 11,1 g 1522156
19112
289
2200
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fűszerkanál, jelzett, h: 11,5 cm, nettó: 8 g 1522180
19113
289
Jewellery
Ezüst(Ag) szalagos gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 7,2 g
1522170
19114
289
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla gyűrű, jelzett, méret: 51, nettó: 8,5 g 1522286
19115
289
Jewellery
Ezüst (Ag.) cukorfogó, jelzett, h:12 cm, nettó:35 g 1505590
19116
289
Jewellery
Ezüst(Ag) szíves bordás karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 8,2 g 1504608
19117
289
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 7,7 g 1506086
19118
289
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart hengerszemes nyaklánc, jelzett, h: 46,5 cm, nettó: 16,9 g 1504641
19119
289
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, jelzett, h: 40,5 cm, nettó: 12 g
1504675
19120
289
Jewellery
Ezüst(Ag) zsuzsu karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 11,7 g 1504682
19121
289
Jewellery
Ezüst(Ag) bokalánc gyöngy díszítéssel, jelzés nélkül, h: 25 cm, bruttó: 13,6 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF