Juwelen Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1505792
19158
289
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla szemű pancer nyaklánc, jelzett, h: 47 cm, nettó: 12,1 g 1505867
19159
289
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos pancer nyaklánc, jelzett, h: 50 cm, nettó: 14,4 g 1505905
19160
289
Jewellery
Ezüst(Ag) walles karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 8,5 g 1506173
19161
289
Jewellery
Ezüst(Ag) Szűz Mária és hópihe függő, jelzés nélkül, 2x1,3 és 1,6x1,2 cm, bruttó: 1,6 g 1506180
19162
289
Jewellery
Ezüst(Ag) bohóc függő, jelzett, 2,4x1,2 cm, nettó: 1,2 g 1505661
19163
289
Jewellery
Ezüst(Ag) delfines függő, jelzett, 2,9x1,4 cm, nettó: 1,4 g 1505971
19164
289
Jewellery
Ezüst(Ag) királylánc karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 12,5 g 1522863
19165
289
36000
Jewellery
Ezüst (Ag.) cukordoboz,jelzett, mesterjeggyel (S), poncolt, belül aranyozott, m:12 cm, nettó:230 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF