Juwelen Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1522043
19134
289
Jewellery
Arany(Au) 14 K apró fehér és zöld kövekkel kirakott függő, jelzett, 1,1x1,8 cm, bruttó: 1,7 g
1522038
19135
289
Jewellery
Arany(Au) 14 K virágos fülbevalópár, jelzett, 1,6x1,8 cm, nettó: 1 g
1503301
19136
289
11000
Jewellery
Ezüst (Ag.) cigarettatárca, gravírozott díszítéssel, aranyozott belső résszel, "Mimi-Józsi" 1922-1947" felirattal, 9×6,5 cm, nettó:85 g 1497300
19137
289
Jewellery
Ezüst(Ag) svéd vadászkanál, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 30,2 g 1502383
19138
289
14000
Jewellery
Monogramos ezüst (Ag.) art deco cigarettatárca, belül gravírozott felirattal "Emlékül bérmakeresztapád" mesterjeggyel, nettó:95 g, 8,5×7,5 cm 1453078
19139
289
Jewellery
Ezüst, ívelt négyszög mintás nyaklánc, Ag., nettó:25,7r., jelzett, 42,5cm / Silver necklace, net, Ag..25,7 g, marked, 42,5cm
1505724
19140
289
Jewellery
Ezüst(Ag) csillagmintás kígyó nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 6 g 1497298
19141
289
Jewellery
Ezüst(Ag) svéd hab merőkanál, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 35 g 1524157
19142
289
11000
Jewellery
Ezüst (Ag.) kínai desszertes kis kanál, jelzett, nettó:8 g / Silver Chinese spoon with undefined hallmark
1504684
19143
289
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) szív függős karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 20,1 g 1522280
19144
289
Jewellery
Ezüst art deco cigarettás doboz, jelzett, 9×6 cm, nettó:84 g 1504786
19145
289
Jewellery
Ezüst(Ag) venezianer karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 2 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF