Juwelen Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1319026
19000
289
85000
Jewellery
1526731
19001
289
24000
Jewellery
Ezüst hamutál, nagyméretű / Silver ashtray, large d: 17 cm 184 g
1524860
19002
289
Jewellery
Ezüst (Ag.) tartó, jelzett, kis horpadással, 2 lába görbült, nettó:76 gr, 11,5×7×4,5 cm
1519729
19003
289
Jewellery
Ezüst (Ag.) keresztelő pohár, jelzett, mesterjeggyel, apró horpadásokkal, m:9 cm, nettó:71 g 1390368
19004
289
11000
Jewellery
1507185
19005
289
80000
Jewellery
Ezüst (Ag.) cukordoboz, jelzett, mestejeggyel, belül aranyozott, gravírozott OB monogramos nemesi címerrel, 13×9 cm, m:8 cm, nettó:343 g
1522282
19006
289
11000
Jewellery
Ezüst tálka lábakkal, jelzett, m:8 cm, 14×11, ferdén áll, nettó:98 g 1522152
19007
289
55000
Jewellery
Ezüst (Ag.) cukordoboz, jelzett, mesterjeggyel (HS), 13,5×8,5 cm, m:6,5 cm, nettó:330 g
1482734
19008
289
26000
Jewellery
Ezüst (Ag.) merőkanál, jelzett, monogrammal, h:31 cm, nettó: 250 g
1506290
19010
289
36000
Jewellery
1526733
19011
289
50000
Jewellery
Ezüst tál, nagyméretű ovális, virág díszítéssel / Silver tray 27x22 cm 392 g
1435476
19012
289
110000
Jewellery
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF