Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 127

15253.

Rufpreis:
1 600 HUF

15254.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Franz Kugler: Geschichte Friedrichs des Großen. Adolf Menzel illusztrációival. Leipzig, é.n. (1936), E. A. Seemann, 533 p. Kiadói egészvászon kötés, a borítója foltos, német nyelven. A címlapon két Nagy Frigyes emlékbélyeggel (1986). / Linen-binding, in german language, on the front page with two stamps, the cover is spotty.
15255.

Rufpreis:
1 000 HUF

vitéz técsői Móricz Kálmán: Évszázados külpolitika. Bp., 1937, Gergely R. 275 p. Korabeli félvászon-kötésben.
15256.

Rufpreis:
3 000 HUF

15257.

Rufpreis:
4 000 HUF

15258.

Rufpreis:
1 600 HUF

15259.

Rufpreis:
1 000 HUF

15260.

Rufpreis:
2 000 HUF

15261.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lévai Jenő: Raoul Wallenberg. Harmadik kiadás. Magyar Téka. Volt könyvtári példány. Átkötött félvászon kötés, 327 p. A borítója és a gerince kopott.
15262.

Rufpreis:
1 000 HUF

15263.

Rufpreis:
12 000 HUF

15264.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF