https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 127

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Buda Attila: Gróf Károly István élete. Újpest, 1997, Újpest Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Készült 1000 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
1
15229.

Buda Attila: Gróf Károly István élete. Újpest, 1997, Újpest Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Készült 1000 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Jean-Baptiste Duroselle: Európa népeinek története. Bp., é. n. Officina Nova. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. Jó állapotban.
1
15230.

Jean-Baptiste Duroselle: Európa népeinek története. Bp., é. n. Officina Nova. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Korányi G. Tamás (szerk.): Egy népfelkelés dokumentumaiból 1956. Bp., 1989, Tudósítások Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
15231.

Korányi G. Tamás (szerk.): Egy népfelkelés dokumentumaiból 1956. Bp., 1989, Tudósítások Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Klengel, Horst: Nomádok az ókori Elő-Ázsiában. Bp., 1985, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
15232.

Klengel, Horst: Nomádok az ókori Elő-Ázsiában. Bp., 1985, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Franz Herre: Mária Terézia. Bp., 2001, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötésben
1
15233.

Franz Herre: Mária Terézia. Bp., 2001, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Per Anger: Raoul Wallenberggel Budapesten. Bp., 1999, Belvárosi Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben
1
15234.

Per Anger: Raoul Wallenberggel Budapesten. Bp., 1999, Belvárosi Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Andrew Roberts (szerk.): Mi lett volna, ha...? fejezetek a meg nem történt világtörténelemből. Bp., 2006, Corvina. Kiadói papírkötésben.
1
15235.

Andrew Roberts (szerk.): Mi lett volna, ha...? fejezetek a meg nem történt világtörténelemből. Bp., 2006, Corvina. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az Zenth Paal leueley magyar nyeluen. Epistolae Pauli lingva Hvngarica donatae. 1884, Franklin Társulat. A 16. századi eredeti kiadás betűhív újrakiadása. Iniciálékkal és metszetettekkel gazdagon illusztrálva. Újrakötve, közepes állapotban.
1
15236.

Az Zenth Paal leueley magyar nyeluen. Epistolae Pauli lingva Hvngarica donatae. 1884, Franklin Társulat. A 16. századi eredeti kiadás betűhív újrakiadása. Iniciálékkal és metszetettekkel gazdagon illusztrálva. Újrakötve, közepes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A tizenhármak bűnpere. Sajtó alá rendezte Lengyel Zoltán és Landler Jenő. Bp., 1904. Légrády Testvérek. XXIV+490 p. A kötet az 1904-es általános vasutassztrájk vezetői ellen indított per anyagát tartalmazza. Kiadói, gerincén kissé sérült egészvászon-kötésben.
1
15237.

A tizenhármak bűnpere. Sajtó alá rendezte Lengyel Zoltán és Landler Jenő. Bp., 1904. Légrády Testvérek. XXIV+490 p. A kötet az 1904-es általános vasutassztrájk vezetői ellen indított per anyagát tartalmazza. Kiadói, gerincén kissé sérült egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kun Andor: Berlinből jelentik... Bevezetőt írta: Parragi György. Budapest, 1945, Keresztes Kiadás. Kiadói papírkötés, némileg szakadozott borítóval.
1
15238.

Kun Andor: Berlinből jelentik... Bevezetőt írta: Parragi György. Budapest, 1945, Keresztes Kiadás. Kiadói papírkötés, némileg szakadozott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balogh Béla: Harmaci Krónika (1748-1848). Történeti jegyzetek a harmcai református egyház s népközség múltjából. Gömör-Kishonti Téka. Bp., 1997, Méry Ratio. Kiadói papírkötés.
1
15239.

Balogh Béla: Harmaci Krónika (1748-1848). Történeti jegyzetek a harmcai református egyház s népközség múltjából. Gömör-Kishonti Téka. Bp., 1997, Méry Ratio. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Francois Fejtö: La tragédie hongroise. Paris, é.n. (1956), Pierre Horay. Jean-Paul Sartre előszavával Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, francia nyelven./ Paperbinding, in french language.
1
15240.

Francois Fejtö: La tragédie hongroise. Paris, é.n. (1956), Pierre Horay. Jean-Paul Sartre előszavával Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, francia nyelven./ Paperbinding, in french language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse