Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 127

A tizenkét legnagyobb orosz. Szerk.: Szvák Gyula. Bp., 2009, Russica Pannonicana. Kiadói kartonált papírkötés.
15217.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heresch, Elisabeth: II. Miklós. Az utolsó orosz cár élete és halála. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Kartonált papírkötésben, védőborítóval, jó állapotban.
15218.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szabó György: Mitológiai Kislexikon I-II. Bp., 1992-1993. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban, kisebb szakadással a papírborító gerincein. Jó állapotban.
15219.

Rufpreis:
1 200 HUF

15220.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ferdinandy Mihály: Ne bántsd a magyart. Zrinyi Miklós a költő művei regékben. Bp., 1942, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotban.
15221.

Rufpreis:
1 000 HUF

Duff Cooper: Talleyrand. Fordította Harsányi Zsolt. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Átkötött egészvászon-kötés. Jó állapotban.
15222.

Rufpreis:
1 000 HUF

Markovits Rodion: Szibériai garnizon. Kollektív riportregény. Budapest, é.n., Genius. Tizedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.
15223.

Rufpreis:
800 HUF

15224.

Rufpreis:
4 000 HUF

15225.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

John Lukacs: A párviadal. Bp., 1993, Európa. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt kiadói papír védőborítóval.
15226.

Rufpreis:
800 HUF

Heiszler Vilmos-Szakács Margit-Vörös Károly: Photo Habsburg, Frigyes főherceg és családja. 1988, Corvina. Rengeteg fotóval. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15227.

Rufpreis:
1 000 HUF

15228.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF