Heresch, Elisabeth: II. Miklós. Az utolsó orosz cár élete és halála. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Kartonált papírkötésben, védőborítóval, jó állapotban.
Szabó György: Mitológiai Kislexikon I-II. Bp., 1992-1993. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban, kisebb szakadással a papírborító gerincein. Jó állapotban.
Lubbock, John, Sir A történelem előtti idők, megvilágítva a régi maradványok s az újabbkori vadnépek életmódja és szokásai által. Az eredeti harmadik kiadás után fordította Öreg János. A fordítást átvizsgálta Pulszky Ferencz. 1. kötet. Bp., 1876. K.M.Termtud. Társ. 350 p. + 1 tábla (színes litográfia). Kiadói egészvészon kötésben, jó állapotban.
Heiszler Vilmos-Szakács Margit-Vörös Károly: Photo Habsburg, Frigyes főherceg és családja. 1988, Corvina. Rengeteg fotóval. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
4 db könyv-Farkas Pál: A francia forradalom I-II. kötet; Seress László: Napoleon IV. kötet; Adorján Andor: A császárság I. kötet. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon kötések, kötetenként változó állapotban. + Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói vászonkötésben. Kopott