Padányi Viktor: Történelmi tanulmányok. München, 1972, Hídfő Baráti Kö... https://www.darabanth.com/de/288-Fernauktion/288.0/Bucher/Bucher-Geschichte~31/Padanyi-Viktor-Tortenelmi-tanulmanyok-Munchen-1972-Hidfo-Barati-Kore-301-p-Kiadoi-ar~II1385740
1385740
15224
288
Books: History
Beschreibung: Padányi Viktor: Történelmi tanulmányok. München, 1972, Hídfő Baráti Köre, 301 p. Kiadói aranyozott egészvászon, jó állapotban.
: ttg