Martin Amis: Koba, a rettenetes. A nevetés és a húszmillió. Fordította: M. Nagy Miklós. Bp., 2004, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.
Julier Ferenc: 1914-18 A világháboru magyar szemmel. Magyar Szemle Társaság Könyvei VII. Budapest, 1933, Magyar Szemle Társaság. Foltos félvászon kötés, 15 térképmelléklettel, 3 kihajtható levélen, illusztrálva. Jó állapotban.
Kálti Márk Képes Krónikája. Monumenta Hungarica III. Fordította Geréb László. Bevezetéssel ellátta Kardos Tibor. A művészettörténeti tanulmányt írta és a képeket kiválasztotta Berkovits Ilona. Budapest, 1959, Magyar Helikon. Kiadói kissé kopottas félbőr kötésben. Jó állapotban
Titius Livius: A római nép története a város alapításától I-IV. Fordította Kiss Ferencné, Muraközy Gyula. Bibliotheca Classica. Bp., 1982, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
Photo Habsburg. Frigyes főherceg és családja. Összeáll.: Heiszler Vilmos - Szakács Margit - Vörös Károly. Bp., 1988, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Georg von Rauch, Romuald J. Misiunas, Rein Taagepera: A balti államok története. Fordította Pálvölgyi Endre, Bojtár Péter. Bp., 1994, Oriris-Századvég-2000. Kiadói papírkötés. Szép állapotban.