Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 127

Magyar Művelődéstörténeti Lexikon I-XIII. MAMÜL. Főszerkesztő: Kőszeghy Péter. Bp., 2003-2012, Balassi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Újszerű állapotban.
15205.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Martin Amis: Koba, a rettenetes. A nevetés és a húszmillió. Fordította: M. Nagy Miklós. Bp., 2004, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.
15206.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lilly Marcou: Sztálin magánélete. Ember-Sors-Történelem. Fordította Kovács Veronika, Perlaki Róza. Bp., 2010, Duna International. Kiadói kartonált papírkötés. Újszerű állapotban.
15207.

Rufpreis:
1 000 HUF

Julier Ferenc: 1914-18 A világháboru magyar szemmel. Magyar Szemle Társaság Könyvei VII. Budapest, 1933, Magyar Szemle Társaság. Foltos félvászon kötés, 15 térképmelléklettel, 3 kihajtható levélen, illusztrálva. Jó állapotban.
15208.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kálti Márk Képes Krónikája. Monumenta Hungarica III. Fordította Geréb László. Bevezetéssel ellátta Kardos Tibor. A művészettörténeti tanulmányt írta és a képeket kiválasztotta Berkovits Ilona. Budapest, 1959, Magyar Helikon. Kiadói kissé kopottas félbőr kötésben. Jó állapotban
15209.

Rufpreis:
2 000 HUF

Titius Livius: A római nép története a város alapításától I-IV. Fordította Kiss Ferencné, Muraközy Gyula. Bibliotheca Classica. Bp., 1982, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15210.

Rufpreis:
2 000 HUF

Chronica Hungarorum 1473. Fordította Horváth János. Soltész Zoltánné tanulmányával. Bp., 1973, Magyar Helikon. Hess András 1473-as kiadásának hasonmás kiadása. Szép állapotban.
15211.

Rufpreis:
1 200 HUF

Albert Speer: Hitler bizalmasa voltam. Bp., 1996, Zrínyi Kiadó. Kiadói papírkötésben.
15212.

Rufpreis:
1 000 HUF

Photo Habsburg. Frigyes főherceg és családja. Összeáll.: Heiszler Vilmos - Szakács Margit - Vörös Károly. Bp., 1988, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15213.

Rufpreis:
1 000 HUF

Harald Haarmann: Letűnt népek lexikona. Az akkádoktól a vikingekig. Fordította Tarnói Judit. Bp., 2008, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Újszerű állapotban.
15214.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kun Miklós: Oroszország válaszúton. Bp., 2013, Akadémia Kiadó. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Újszerű állapotban.
15215.

Rufpreis:
2 000 HUF

Georg von Rauch, Romuald J. Misiunas, Rein Taagepera: A balti államok története. Fordította Pálvölgyi Endre, Bojtár Péter. Bp., 1994, Oriris-Századvég-2000. Kiadói papírkötés. Szép állapotban.
15216.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF