Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 127

Perepatits István: A magyar művelődés története I. Ferdinánd korában. A "Magyar Országgyülési Emlékek" alapján. Bp, 1902, "Pátria" Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt. Kiadói papírborító, kissé szakadt borítóval és gerinccel, a kötése sérült, a fűzése meglazult és a könyvtest részben szétvált.
15241.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Fóthy János: Horthyliget a magyar Ördögsziget. Budapest, é-n., Gábor Áron Kiadás. Kiadói karton kötésben
15242.

Rufpreis:
2 000 HUF

Györffy István: A néphagyomány és a nemzeti művelődés. Magyar táj és népismeret könyvtára 1. Budapest, 1939, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt., 85 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés. A gerince szakadozott.
15243.

Rufpreis:
2 000 HUF

15244.

Rufpreis:
800 HUF

Valentin Kuzsinszky: Aquincum. Ausgraben und Funde. Bp., 1934, Franklin. Kiadói papírkötésben.
15245.

Rufpreis:
1 000 HUF

15246.

Rufpreis:
800 HUF

15247.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Walther Pahl: Das politische Antlitz der Erde. Leipzig, 1939, Wilhelm Goldmann Verlag. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
15248.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

15249.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,63

Krmann Dániel: Küldetésem története 1708-1709.  Bp., 1984, Európa. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
15250.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

H.G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Az élet és az emberiség történetének tüköre. Budapest, 1930, Genius Könyvkiadó Rt. Harmadik, a művészetek fejlődésével bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, némileg meglazult kötéssel.
15251.

Rufpreis:
800 HUF

Emil Ludwig: Napoleon. Bp., é.n., Dick Manó k., 606 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. A hátsó tábla kötése laza.
15252.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF