https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 127

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Mátyás Király Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára I-II. Szerk.: Lukinich Imre. Budapest, é.n. (1940), Franklin-Társulat, 574+522 p. Kiadói félbőrkötésben. A borítója kopottas, a gerince viseltes, de belül jó állapotban van.
1
15265.

Mátyás Király Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára I-II. Szerk.: Lukinich Imre. Budapest, é.n. (1940), Franklin-Társulat, 574+522 p. Kiadói félbőrkötésben. A borítója kopottas, a gerince viseltes, de belül jó állapotban van.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Mátyás király. Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. II. köt. Bp., 1943, Franklin. Jó állapotú, kiadói félbőrkötésben,
1
15266.

Mátyás király. Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. II. köt. Bp., 1943, Franklin. Jó állapotú, kiadói félbőrkötésben,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lukinich Imre (szerk.): Mátyás király. Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára I-II. Budapest, 1943, Franklin-Társulat. Kiadói félbőrkötésben, 574+522 p. A kiadói borítója és a gerince sérült, foltos, viseltes. A II. kötetről leszakadt a borító gerince, de a könyvtest  egyben van. A második könyv címoldala szakadt.
1
15267.

Lukinich Imre (szerk.): Mátyás király. Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára I-II. Budapest, 1943, Franklin-Társulat. Kiadói félbőrkötésben, 574+522 p. A kiadói borítója és a gerince sérült, foltos, viseltes. A II. kötetről leszakadt a borító gerince, de a könyvtest egyben van. A második könyv címoldala szakadt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ehrenrettung Gregor des Siebenten II. aus den glänzendsten Zeugnissen, vieler, und ansehnlichster Zeitgenossen, gegen wenige, sehr unrichtige und verleumderische Skribenten seiner Zeit. Von einem Verehrer Gregorns. Preßburg, 1786. Korabeli papírkötésben.
1
15268.

Ehrenrettung Gregor des Siebenten II. aus den glänzendsten Zeugnissen, vieler, und ansehnlichster Zeitgenossen, gegen wenige, sehr unrichtige und verleumderische Skribenten seiner Zeit. Von einem Verehrer Gregorns. Preßburg, 1786. Korabeli papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Goldsmith, Lewis:Histoire Secrete du Cabinet de Napoleon Buonaparte, et de La Cour de Saint-Cloud. Londres, 1814, Harper Le Jeune. Kopottas karton kötésben.
1
15269.

Goldsmith, Lewis:Histoire Secrete du Cabinet de Napoleon Buonaparte, et de La Cour de Saint-Cloud. Londres, 1814, Harper Le Jeune. Kopottas karton kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ujabb Nemzeti Könyvtár. Harmadik folyam. Második füzet. Gróf Zrinyi Miklós munkái III. Pesten, 1854, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb sarkában ázásnyommal.
1
15270.

Ujabb Nemzeti Könyvtár. Harmadik folyam. Második füzet. Gróf Zrinyi Miklós munkái III. Pesten, 1854, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb sarkában ázásnyommal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ujabb Nemzeti Könyvtár. Harmadik folyam. Első füzet. Liszti Munkái és Szalárdi krónikája vége. Pesten, 1854, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb sarkában ázásnyommal.
1
15271.

Ujabb Nemzeti Könyvtár. Harmadik folyam. Első füzet. Liszti Munkái és Szalárdi krónikája vége. Pesten, 1854, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb sarkában ázásnyommal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Negyedik füzet. Liszti munkái II. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb sarkában ázásnyommal.
1
15272.

Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Negyedik füzet. Liszti munkái II. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb sarkában ázásnyommal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Hatodik füzet. Szalárdi krónikája  III. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb oldalán  ázásnyommal. Felvágatlan.
1
15273.

Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Hatodik füzet. Szalárdi krónikája III. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb oldalán ázásnyommal. Felvágatlan.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Nyolczadik  füzet. Szalárdi krónikája V. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb oldalán  ázásnyommal. Felvágatlan.
1
15274.

Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Nyolczadik füzet. Szalárdi krónikája V. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb oldalán ázásnyommal. Felvágatlan.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Ötödik  füzet. Szalárdi krónikája II. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben,   ázásnyommal. A papírborító hátsó része sérült, szakadozott. Felvágatlan.
1
15275.

Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Ötödik füzet. Szalárdi krónikája II. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, ázásnyommal. A papírborító hátsó része sérült, szakadozott. Felvágatlan.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Esztergom szabad királyi város címeres kiváltságlevele - 1725. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2007, Híd Marketing Kft., 56 p. Kiadói aranyozott velúrkötésben. Számozott!
1
15276.

Esztergom szabad királyi város címeres kiváltságlevele - 1725. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2007, Híd Marketing Kft., 56 p. Kiadói aranyozott velúrkötésben. Számozott!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse