https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 127

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Győr szabad királyi város címereslevele - 1844. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2007, Híd Marketing Kft., 40 p. Kiadói aranyozott velúrkötésben. Számozott!
1
15277.

Győr szabad királyi város címereslevele - 1844. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2007, Híd Marketing Kft., 40 p. Kiadói aranyozott velúrkötésben. Számozott!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
John Gunther: Igazi U.S.A. Fordította: Dr. Barát Annie. Budapest, É.N. ,Bárd Ferenc és Fia. Kiadói félvászonkötésben, 468 p. Egy táblázattal és egészoldalas térképekkel. A borítója foltos, a gerince kopott és a kötése laza. Pár lap némileg szakadt, gyűrött.
1
15278.

John Gunther: Igazi U.S.A. Fordította: Dr. Barát Annie. Budapest, É.N. ,Bárd Ferenc és Fia. Kiadói félvászonkötésben, 468 p. Egy táblázattal és egészoldalas térképekkel. A borítója foltos, a gerince kopott és a kötése laza. Pár lap némileg szakadt, gyűrött.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Seress László: Napoleon. (Karriérek) Bp., 1912, Karriérek (Hungaria nyomda). Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. A gerinc kissé sérült. A hátsó előzéklap hiányzik. Könyvtári példány volt.
1
15279.

Seress László: Napoleon. (Karriérek) Bp., 1912, Karriérek (Hungaria nyomda). Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. A gerinc kissé sérült. A hátsó előzéklap hiányzik. Könyvtári példány volt.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Virág Benedek: Magyar századok III. kötet Pest, 1862, Heckenast, 191 p. Kiadói kopottas aranyozott gerincű egészvászon kötés, márványozott lapélekkel.
1
15280.

Virág Benedek: Magyar századok III. kötet Pest, 1862, Heckenast, 191 p. Kiadói kopottas aranyozott gerincű egészvászon kötés, márványozott lapélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Balla Antal: Az északamerikai Egyesült Államok története. Bp., Müller Károly kiadás.
1
15281.

Dr. Balla Antal: Az északamerikai Egyesült Államok története. Bp., Müller Károly kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. Bp., é.n., Franklin. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal, mellékletekkel. A könyv gerince kopottas, sérült, a kötése sérült, a könyvből pár lap kijár.
1
15282.

Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. Bp., é.n., Franklin. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal, mellékletekkel. A könyv gerince kopottas, sérült, a kötése sérült, a könyvből pár lap kijár.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Die österreichisch-ungarische Monarchie in Wort und Bild. 1-24. kötet. Teljes! Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben sorozat német kiadása. Auf Anregung und unter Mitwirkung Seiner kaiserl. und königl. Hoheit des durchlauchtigsten Kronprinzen Erzherzog Rudolf (begonnen, fortgesetzt unter dem Protectorate Ihrer kaiserl. Und königl. Hoheit Frau Kronprinzessin-Witwe Erzherzogin Stephanie). Wien, 1886-1902. k.k. Hof- und Staatsdruckerei. 24 kötet. Teljes! Díszes, dúsan aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben. Gyönyörű, egységes sorozat, minden kötet hibátlan állapotban. / All the 24 volumes. All the books in golded full linen binding, all in perfect condition!
1
15283.

Die österreichisch-ungarische Monarchie in Wort und Bild. 1-24. kötet. Teljes! Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben sorozat német kiadása. Auf Anregung und unter Mitwirkung Seiner kaiserl. und königl. Hoheit des durchlauchtigsten Kronprinzen Erzherzog Rudolf (begonnen, fortgesetzt unter dem Protectorate Ihrer kaiserl. Und königl. Hoheit Frau Kronprinzessin-Witwe Erzherzogin Stephanie). Wien, 1886-1902. k.k. Hof- und Staatsdruckerei. 24 kötet. Teljes! Díszes, dúsan aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben. Gyönyörű, egységes sorozat, minden kötet hibátlan állapotban. / All the 24 volumes. All the books in golded full linen binding, all in perfect condition!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Walter Pater: Görög tanulmányok. Fordította Kőszegi László. Budapest, 1914, MTA. Modern félvászon kötés, Padányi Gulyás Gábor ex libris pecsétjével.
1
15284.

Walter Pater: Görög tanulmányok. Fordította Kőszegi László. Budapest, 1914, MTA. Modern félvászon kötés, Padányi Gulyás Gábor ex libris pecsétjével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schacher, Gerhard Dr.: Die Nachfolgestaaten und ihre wirtschaftlichen Kräfte Österreich, Ungarn, Tschechoslowakei. Stuttgart, 1932. Ferdinand Enke Verlag
1
15285.

Schacher, Gerhard Dr.: Die Nachfolgestaaten und ihre wirtschaftlichen Kräfte Österreich, Ungarn, Tschechoslowakei. Stuttgart, 1932. Ferdinand Enke Verlag

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rátz Kálmán: A pánszlávizmus története 2. rész. Budapest, é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés. Foltos.
1
15286.

Rátz Kálmán: A pánszlávizmus története 2. rész. Budapest, é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés. Foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rácz István: Protestáns patronátus. Debrecen város kegyurasága. Debrecen, 1997, Kossuth Egyetemi Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
1
15287.

Rácz István: Protestáns patronátus. Debrecen város kegyurasága. Debrecen, 1997, Kossuth Egyetemi Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1848- arcok, eszmék, tettek. Tanulmányok. Szerk.: Dávid Gyula. Bukarest, 1974, Kriterion. Kicsit kopott vászonkötésben.
1
15288.

1848- arcok, eszmék, tettek. Tanulmányok. Szerk.: Dávid Gyula. Bukarest, 1974, Kriterion. Kicsit kopott vászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse