Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 104

Imre Sándor : Gróf Széchenyi István nézetei a nevelésről. Bp., 1904, Politzer. (Gámán J. ny. Kolozsvár.) [4], 271 l. Korabeli félvászon-kötésben. jó állapotban.
13993.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zsigray Julianna: Erzsébet magyar királyné, regény. Budapest, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Viseltes papírkötés, 463 p.
13994.

Rufpreis:
1 400 HUF

Brigitte Hamann: Elisabeth Kaiserin wider Willen. Knaur Biographie, Amalthe Verlag Wien  - München, 1982. Puha papírkötés, számos kép, 659 p.
13995.

Rufpreis:
1 000 HUF

Brigitte Hamann: Erzsébet királyné. Európa, Budapest, 1988. Kiadói egészvászon kötés + kiadói papírkötés, számos kép, 659 p.
13996.

Rufpreis:
1 400 HUF

Habsburg lexikon. Szerk. Brigitte Hamann, Szmodits Anikó. Fordították többen. Budapest, 1990, Új Genius Kiadó. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
13997.

Rufpreis:
800 HUF

Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Bp., 1934, Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, belül a kötéstáblán javítással, kissé kopottas állapotban.
13998.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Szerk.: Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor. Bp., 1898, Révai. Megviselt állapotú vászonkötésben, töredezett lapszélekkel.
13999.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Dr. Mössmer Pál: A német tudományos szocializmus. Bp., 1908, Grill Károly Könyvkiadó Vállalat. Kiadói vászonkötésben.
14000.

Rufpreis:
1 000 HUF

14001.

Rufpreis:
1 600 HUF

14002.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gaál Mózes: Történeti elbeszélések a régi időkből. Juszkó Béla képeivel. (Hazafias Könyvtár IX.) Bp., é.n., Stampfel. 187 p. Kiadói, kissé foltos, gerincén sérült félvászonkötésben.
14003.

Rufpreis:
800 HUF

14004.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF