Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 104

13969.

Rufpreis:
800 HUF

13970.

Rufpreis:
800 HUF

13971.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szabó István: A magyar parasztság. Budapest, 1940, Magyar Szemle Társaság. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.
13972.

Rufpreis:
800 HUF

Pukánszky Béla: Erdélyi szászok és magyarok. Budapest, 1943, Danubia. Kiadói félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, kissé kopottas borítóval.
13973.

Rufpreis:
1 600 HUF

Borsody István: Magyar-szlovák kiegyezés. Budapest, é.n. (1945), Officina. Kiadói papírborítóban, némileg szakadt papírborítóval, hiányzó címlappal, de egyébként jó állapotban.
13974.

Rufpreis:
2 400 HUF

13975.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sós Endre: A demokrácia öngyilkossága. A Weimari Németország végzetes útja. Magyar Téka könyvkiadó, Szombathely, 1947. Kiadói félvászon kötés, 232 p. Jó állapotban
13976.

Rufpreis:
1 400 HUF

Varga János: Középszinten a történelemben. Frideczky Lajos memoárja. Salgótarján, 1988, Nógrád Megyei Levéltár (Adatok, források és tanulmányok a Nógrád Megyei Levéltárból 14.). Papírkötésben, jó állapotban.
13977.

Rufpreis:
800 HUF

13978.

Rufpreis:
1 600 HUF

13979.

Rufpreis:
1 400 HUF

13980.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF