Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 104

Heiszler Vilmos-Szakács Margit-Vörös Károly: Photo Habsburg, Frigyes főherceg és családja. 1988, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, sok képpel, jó állapotban.
13945.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egyed Ákos: Falu, város, civilizáció. Tanulmányok a jobbágyfelszabadítás és a kapitalizmus történetéből Erdélyben 1848-1914. Bukarest, 1981, Kriterion. Kiadói kemény papírkötés, kiadó kissé szakadt papír védőborítóban. Jó állapotban.
13946.

Rufpreis:
800 HUF

Gracza György: Az 1848-49-iki Magyar Szabadságharc Története III. kötet. Bp., é.n. , Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Kiadói illusztrált egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, két lap (243/244 és 245/246 p.) és egy illusztráció (246-247 p. között) szakadt. Csak harmadik kötet.
13947.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gecse Géza: Bizánctól Bizáncig. Az orosz birodalmi gondolat. Budapest, 2007, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kemény papírkötésben. Jó állapotban. A szerző által dedikált.
13948.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Gudenus János - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Papírkötésben, jó állapotban.
13949.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tóth Lajos: Az áruló (Görgey Artur életregénye). Debrecen, 1948, Debreceni Tudományegyetemi Nyomda. Kissé foltos papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13950.

Rufpreis:
1 000 HUF

13951.

Rufpreis:
5 000 HUF

A Magyar História könyvsorozat 6 kötete(Pölöskei: Tisza István, Barta: Az Erdélyi Fejedelemség születése, Hegyi: Egy világbirodalom a végvidéken, BItskey: Hitviták tüzében, Kristó: Az aranybullák évszázada, Kende: Forradalomról forradalomra). Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13952.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kopják és vallomások. Levelek 1956-ról. Szeged, [1990], Csapó és Társai Informatikai Kft. Papírkötésben, jó állapotban.
13953.

Rufpreis:
1 000 HUF

Köpeczi Béla (szerk.): Erdély története napjainkig I-III. kötet. Budapest, 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban, kissé karcos papírborítóval. Jó állapotban.
13954.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dümmerth Dezső: Álmos, az áldozat. Bp., 1986, Panoráma. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
13955.

Rufpreis:
800 HUF

Dümmerth Dezső: Az Anjou-ház nyomában. Budapest, 1982, Panoráma. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, melléklettel. Jó állapotban.
13956.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF