Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 104

13933.

Rufpreis:
3 000 HUF

István király intelmei fiához Imre herceghez írott elmélkedései. Vincze Lajos papírkészítő mester kézzel merített papírján, Kis példányszámú, sorszámozott nyomtatvány. (1997) 500/317
13934.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kálti Márk Képes Krónikája. Monumenta Hungarica III. Fordította Geréb László. Bevezetéssel ellátta Kardos Tibor. A művészettörténeti tanulmányt írta és a képeket kiválasztotta Berkovits Ilona. Budapest, 1959, Magyar Helikon. Kiadói félbőr kötésben. Jó állapotban.
13935.

Rufpreis:
3 000 HUF

Küküllei János és a Névtelen Minorita krónikája. Monumenta Hungarica IV. Fordította Geréb László. Bevezetést írta Trencsényi-Waldapfel Imre. Budapest, 1960, Magyar Helikon. Kiadói félbőr kötésben. Jó állapotban.
13936.

Rufpreis:
3 000 HUF

Baráthosi-Balogh Benedek: Vázlatok török testvéreink történetéből. Baráthosi Turáni Könyvei V. Bp., 1928, Szerző kiadása. Hiányzó kötéstáblák, széteső állapotban.
13937.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vaszary Kolos: Történelmi életrajzok. Hazai festőművészek által illusztrált ifjusági iratok III. kötet. Vaszary János képeivel ellátott harmadik kiadás. Budapest, én., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, szép állapotban
13938.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ignotus Pál: A horogkeresztes hadjárat. Budapest, 1933, Váradi Béla "Forum" nyomdája, 59 p. Korabeli félvászon kötés. Ritkaság!
13939.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr. Karácsonyi János: Szent István király élete. Bp, 1904, Szent István-Társulat. Átkötött kopottas félvászon kötés, kissé vetemedett borítóval, volt könyvtári példány, szövegközti képekkel illusztrálva, márványozott lapélekkel.
13940.

Rufpreis:
2 000 HUF

H. Szabó Lajos: Lapáttal szolgáltuk a hazát II. 1951-1956. Héra sorozat X. kötet. Pápa, 2007, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.
13941.

Rufpreis:
2 000 HUF

Heribert Illig-Klaus Weissgerber: Magyarok a kitalált középkorban. Újraírt történelem. Bp., 2003, Allprint. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a sarkán.
13942.

Rufpreis:
1 600 HUF

Heribert Illig: Kitalált középkor. A történelem legnagyobb időhamisítása. Bp., 2002, Allprint. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
13943.

Rufpreis:
1 600 HUF

Attila és hunjai. Szerk.: Németh Gyula. Bp., 1986, Akadémiai (Reprint sorozat): Az 1940. évi kiadás (Bp., Magyar Szemle Társaság) reprintje! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13944.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF