Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 104

Kállay Ferenc: A pogány magyarok vallása. Bp., 1861, Lauffer és Stolp. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, az első három lap kijár, intézményi bélyegzővel.
13921.

Rufpreis:
6 000 HUF

13922.

Rufpreis:
8 000 HUF

13923.

Rufpreis:
10 000 HUF

Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. Budapest, 1925, Enciklopédia Rt., VIII+324+4 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóval. Jó állapotban.
13924.

Rufpreis:
4 000 HUF

Beöthy Ákos: A magyar államiság fejlődése, küzdelmei I-III. Politikai tanulmány. Bp., 1906, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Korabeli átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé kopottas gerinccel, a II. kötet gerincén kisebb sérüléssel, intézményi bélyegzővel, márványozott lapélekkel, de egyébként jó állapotban.
13925.

Rufpreis:
8 000 HUF

13926.

Rufpreis:
12 000 HUF

13927.

Rufpreis:
10 000 HUF

Mitológiai enciklopédia I-II. Szerk.: Sz. A. Tokarev. Budapest, 1988, Gondolat. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
13928.

Rufpreis:
6 000 HUF

Revíziós gyűjtemény, kiadja az Erdélyi Férfiak Egyesülete 1933 (A korszerű nemzeti eszme, A területi revízió jogi alapjai, Erdély és a revízió, Felsőmagyarország és a revízió, A revízió és Délmagyarország, A revízió és a horvátság, A revízió és Franciaország, A revízió és a szlovákok, A revízió útja, ) 9 db füzet felvágatlan lapokkal, eredeti vászonborítású gyűjtőtokban
13929.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

J. F. Horrabin: Európa történetének térképe. A II.ik századtól a XX-ik századig. Fordította: Tamás Aladár. Budapest, 1936, Faust Imre Könyvkiadó,159 p. Kiadói papírkötés, a borítója és a gerince viseltes, szakadt, a könyvben tollas aláhúzásokkal.
13930.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cion Bölcseinek Jegyzőkönyve. H.n., é.n., k.n. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
13931.

Rufpreis:
1 000 HUF

1848 A szabadságharc története levelekben, ahogyan a kortársak látták. Összegyűjtötte és elősval elláta Deák Imre. Bp., (1943), Sirály Könyvkiadó. Átkötött modern aranyozott műbőr kötés, az utolsó lapon javítás nyomaival, de egyébként jó állapotban.
13932.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF