Porzellan

Zahl der Lose: 121

11185.

Rufpreis:
6 000 HUF

11186.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11187.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11188.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lippelsdorf kalapos asszony, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27 cm
11189.

Rufpreis:
2 000 HUF
23

Lippelsdorf férfi mandolinnal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26 cm
11190.

Rufpreis:
2 000 HUF
22

11191.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Harmonia spanyol porcelán kávéscsésze szett (7 db), matricás, jelzettek, apró kopásnyomokkal, saját dobozában, d: 7 cm
11192.

Rufpreis:
1 200 HUF

11193.

Rufpreis:
4 000 HUF

Scheidig Kunst német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
11194.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzett (Minton CPN) 2 db alátét, matricás, hibátlan, d:10,5 és 12 cm
11195.

Rufpreis:
1 000 HUF

11196.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF