Porzellan

Zahl der Lose: 121

Drasche retró játszó kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12 cm
11173.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aquincumi porcelán rózsa, kézzel festett, lepattanásokkal, jelzett, 6x5 cm
11174.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett gyermekek figurapár,  kézzel festett, alján öntési hibával, 9x7 cm
11175.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sonesta porcelán mokkás készlet, 6 db csésze+alj, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, saját dobozában, d: 6,5 cm
11176.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wedgwood biszkvit fekete váza, jelzett, sérüléssel, m: 16 cm
11177.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rosenthal rózsamintás asztali dísztál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 19 cm, m: 6 cm
11178.

Rufpreis:
1 800 HUF
22

Meisseni virágmintás porcelán tányér, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, d: 28 cm
11179.

Rufpreis:
1 000 HUF

Meisseni porcelán falikép, jelzett, matricás, hibátlan, 16x20 cm
11180.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wedgwood biszkvit porcelán dísztálkák, hibátlanok, jelzettek, d: 11 cm, 11x12 cm
11181.

Rufpreis:
1 600 HUF

Meisseni virágmintás mokkás csésze csészealjjal, matricás, jelzett, javítással
11182.

Rufpreis:
1 000 HUF

Decopex tányér Mindszet, Szent Imre kápolna képével, matricés, jelzett, hibátlan, tanusítvánnyal, d:19,5 cm
11183.

Rufpreis:
1 000 HUF

Degrenne tál matricás képpel (cca 1900 operáció), jelzett, hibátlan, 20×20 cm
11184.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF