Porzellan Zahl der Lose: 121
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1453036
11173
283
Drasche retró játszó kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12 cm
1424832
11174
283
Aquincumi porcelán rózsa, kézzel festett, lepattanásokkal, jelzett, 6x5 cm 1424845
11175
283
Jelzett gyermekek figurapár, kézzel festett, alján öntési hibával, 9x7 cm 1463883
11176
283
Sonesta porcelán mokkás készlet, 6 db csésze+alj, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, saját dobozában, d: 6,5 cm
1470069
11177
283
Wedgwood biszkvit fekete váza, jelzett, sérüléssel, m: 16 cm 1470590
11178
283
Rosenthal rózsamintás asztali dísztál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 19 cm, m: 6 cm 1470401
11179
283
Meisseni virágmintás porcelán tányér, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, d: 28 cm 1470411
11180
283
Meisseni porcelán falikép, jelzett, matricás, hibátlan, 16x20 cm 1470418
11181
283
Wedgwood biszkvit porcelán dísztálkák, hibátlanok, jelzettek, d: 11 cm, 11x12 cm 1470441
11182
283
Meisseni virágmintás mokkás csésze csészealjjal, matricás, jelzett, javítással
1463454
11183
283
Decopex tányér Mindszet, Szent Imre kápolna képével, matricés, jelzett, hibátlan, tanusítvánnyal, d:19,5 cm 1463444
11184
283
Degrenne tál matricás képpel (cca 1900 operáció), jelzett, hibátlan, 20×20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF