Porzellan

Zahl der Lose: 121

Hollóházi Erika mintás porcelán váza, matricás, hibátlan,  jelzett, m: 22 cm
11160.

Rufpreis:
3 000 HUF
18

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tégely, matricás, hibátlan, jelzett, 5,5x6 cm
11161.

Rufpreis:
1 200 HUF
16

11162.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi  mandolinon játszó ifjú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm
11163.

Rufpreis:
2 400 HUF
16

Hollóházi kottát olvasó hölgy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm
11164.

Rufpreis:
2 400 HUF
15

Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán tálka, jelzett, kopott, 14×11 cm
11165.

Rufpreis:
1 200 HUF
11

Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán doboz, jelzett, kopott, 8×7 cm
11166.

Rufpreis:
1 200 HUF
14

Kalocsai népi motívumos csésze+alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 15,5 ill. 10,5 cm
11167.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hódmezővásárhely feliratú és címeres Alföldi porcelán váza 20 cm
11168.

Rufpreis:
800 HUF

Drasche porcelán kakas, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 15 cm
11169.

Rufpreis:
1 800 HUF

Drasche ékszeres doboz, matricás, jelzett, kopott, d:10 cm
11171.

Rufpreis:
1 000 HUF

Drasche porcelán róka, kézzel festett, jelzett, kis kopással és kis mázhibával, 4x8 cm.
11172.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF