Porzellan Zahl der Lose: 121
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1466772
11160
283
Hollóházi Erika mintás porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 22 cm 1468745
11161
283
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tégely, matricás, hibátlan, jelzett, 5,5x6 cm 1209663
11162
283
1466644
11163
283
Hollóházi mandolinon játszó ifjú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm 1466642
11164
283
Hollóházi kottát olvasó hölgy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm 1469083
11165
283
Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán tálka, jelzett, kopott, 14×11 cm 1469081
11166
283
Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán doboz, jelzett, kopott, 8×7 cm 1461876
11167
283
Kalocsai népi motívumos csésze+alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 15,5 ill. 10,5 cm 1470949
11168
283
Hódmezővásárhely feliratú és címeres Alföldi porcelán váza 20 cm
1470188
11169
283
Drasche porcelán kakas, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 15 cm 1468879
11171
283
Drasche ékszeres doboz, matricás, jelzett, kopott, d:10 cm 1467254
11172
283
Drasche porcelán róka, kézzel festett, jelzett, kis kopással és kis mázhibával, 4x8 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF