Porzellan Zahl der Lose: 121
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1435895
11136
283
Zsolnay eozin mázas kutya, jelzett, hibátlan, m:11 cm
1435884
11137
283
25000
Zsolnay áttört kaspó, pillangó mintás, jelzett, hibátlan, m:18 cm, d:15 cm
1435835
11138
283
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26 cm 1465342
11139
283
Zsolnay mitológiai jelenetes teás készlet, matricás, jelzett (Angelica Kauffman), kopott, plusz egy kínáló tállal 1440529
11140
283
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, máz alatti hajszálrepedésekkel, jelzett, m:12 cm 1440536
11141
283
Zsolnay virág mintás kis váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:14 cm 1440568
11142
283
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:13 cm 1446485
11143
283
Zsolnay mini kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm 1462772
11144
283
Zsolnay "Hajdúszoboszlói emlék" kis váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:9 cm
1440221
11145
283
Zsolnay eozin mázas oroszlán, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
1440237
11146
283
Zsolnay eozin mázas kis váza, jelzett, hibátlan, m: 11cm
1440226
11147
283
Zsolnay eozin mázas őzbak, jelzett, hibátlan, m: 11 cm, h:13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF