Porzellan Zahl der Lose: 121
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1466754
11124
283
Zsolnay búzavirágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 1468734
11125
283
Zsolnay porcelán süni, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x6x5 cm 1466550
11126
283
Zsolnay virág mintás mokkás készlet, hiányos, matricás, jelzett, hibátlan 1466549
11127
283
Zsolnay virág mintás teás készlet, matricás, jelzett, hibátlan 1466879
11128
283
3800
Zsolnay pillangómintás ékszertartó doboz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x10x6 cm 1466795
11129
283
Zsolnay emlék váza, matricás, jelzett, "Harkányi emlék" felirattal, m:11 cm 1452946
11130
283
Zsolnay KMK kis tálkák (6 db), matricás, jelzett, kopott, d:8,5 cm
1424914
11131
283
cca 1900 Zsolnay szecessziós kályhacsempe, jelzett, hibátlan, benyomott körpecsétes 23×23 cm, m: 5 cm
1403561
11132
283
Zsolnay pillangó mintás hamuzó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:15 cm
1406349
11133
283
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26,5 cm 1436285
11134
283
Zsolnay eozin mázas dzsámi, apró karcolással, jelzett, m:13 cm
1435940
11135
283
Zsolnay cinke, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m:13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF